KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303593

nr 1430 3593

Gustaf Magnusson

(1890-1957), Sverige

Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på duk, 58x68, yttermått inklusive ram: 78x87 cm

Gustaf Magnusson, svensk målare född 1890, död 1957.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 november 2021
kl 20:20:07

8/11 07:45:21 1      Vinnande bud

Gustaf Magnusson

Läs mer om Gustaf Magnusson